Шмигаль пояснив, чому в магазинах заборонили продавати окремі товари

Прем’єр каже, що в магазинах є велика можливість перетнутися з тим, хто хворіє без симптомів, і поширити далі коронавірус.

Посилений карантин в Україні від 8 до 24 січня запровадили для зниження кількості хворих на коронавірус. Заборона продажу деяких товарів у магазинах потрібна для того, щоб зменшити пересування населення і мінімізувати контакти між покупцями, бо деякі з них є потенційними безсимптомними хворими на коронавірус.

Про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Водночас Шмигаль зауважив, що в Україні значно м’якші карантинні заходи, аніж в інших країнах світу. Зокрема, на території нашої країни немає комендантської години та без проблем працює громадський транспорт.

«Є велика кількість нарікань та навіть жартів щодо того, чому в супермаркетах не можна купити щось непродуктове. Розумію, але купівля непродовольчих товарів збільшує мобільність населення. Це також означає більше часу в магазині, а відповідно, більшу можливість перетнутися з тим, хто хворіє без симптомів, і розповсюдити захворюваність далі. Аналогічним шляхом ідуть більшість європейських і світових країн, які запроваджують обмеження», — пояснив Шмигаль.

Також, зі слів голови уряду, посилений січневий карантин має сприяти тому, що Україна «спокійно увійде в процес вакцинації» від коронавірусу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Снизить цены на газ: Люди не должны платить за бездарность правительства и жадность «Нафтогаза» – Кучеренко
Next post Від нашої відповіді на це запитання багато в чому залежить, яким буде ХХІ століття