Починаємо занурюватися у справжню зиму. Діденко повідомила про південний циклон, який «принесеться» вже найближчої ночі

До нас несеться циклон! Вже найближчої ночі цей південний циклон суттєво ускладнить погоду у південній частині України — дощ, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, сильний, до штормового, північно-східний вітер. Карта 1.

Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діенко.

 Карта 1.

Протягом доби 13-го січня складні погодні умови поступово охоплять нашу південно-східну частину, Схід України, а також Полтавщину, Сумщину, Дніпропетровщину, східні райони Кіровоградської та Черкаської областей. Вдень 13-го січня на Одещині ситуація втихомириться. Карта 2.

 Карта 2.

Сніг випадатиме завтра також у західних областях України, «хвости» атмосферних фронтів іншого циклону, північного, посіватимуть снігом та ліпитимуть часом мокрим снігом.

Бо в західній частині поки що температура повітря вдень навіть перевищуватиме нуль градусів.

В Україні найближчої ночі очікується -2-7 градусів, завтра вдень 0-4 градуси морозу, на Півдні та Заході близько нуля

Повітряна маса арктичного походження почне запливати в Україну з 14-го січня, розпочне з північних областей.

Що в Києві?

Столиця завтра опиняється в паузі між двома потужними атмосферними циклонами, серед поля підвищеного атмосферного тиску.

Тому суттєвих опадів не передбачається.

Проте якщо «хвіст» атмосферного фронту все ж черкне — то й столиці підсипле снігу. Вночі у Києві очікується -2-4 градуси, вдень близько 1-го морозу.

Похолодання почне в Київ заходити з 14-го січня, пік морозів припаде на 15-19 січня. Передбачається у нічні години до -15-19 градусів.

Ще раз нагадую!

Завтра, 13-го січня складні погодні умови — сніг, мокрий сніг, часом дощ, налипання мокрого снігу, хуртовини, ожеледь, ожеледиця, сильний вітер — передбачаються на Півдні, Сході України, а також на Полтавщині, Сумщині, Дніпропетровщині, у східних районах Кіровоградської та Черкаської областей.

Перевірте перед негодою стан вашого автомобіля, подбайте про відповідний одяг, особливо, взуття, більш уважно до здоров’я — суттєва зміна погоди часто виявляється некомфортною для метеопатів.

Починаємо занурюватися у справжню зиму!

Наталка ДІДЕНКО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Банке Америки предупредили об опасности: Биткоин – это «худший из всех пузырей»
Next post Искусство лжи? Чем больше, тем лучше – The New York Times