У Чорному морі пройшли масштабні військові тренування. ФОТО

В акваторії Чорного моря відбувся збір-похід кораблів, катерів і суден Військово-морських сил Збройних сил України

Про це повідомляє служба зв’язів із громадськістю командування ВМС ЗСУ.

Протягом п’яти діб кораблі, катери й судна національного флоту відпрацьовували елементи бойової підготовки. Також збір-похід мав на меті злагодженість підрозділів різнорідних сил і демонстрацію їхньої присутності в Чорноморському регіоні.

Читайте також: «Доведеться відповідати на виклики»: ВМСУ готуються до повномасштабної збройної конфронтації

Окрім корабельно-катерного складу, у заході взяли участь підрозділи морської піхоти, морської авіації і тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ.

Під час збору-походу особовий склад учасників відпрацював низку тактичних вправ, серед яких висадка морського десанту на необладнане узбережжя в умовах панування противника в морі та повітряному просторі, ведення мінно-загороджувальних дій, захист морських комунікацій, недопущення блокування пункту базування тощо.

На завершення поблизу Одещини військовики у складі тактичних різнорідних груп відпрацювали дії з відбиття ворожого нападу в морі та надання допомоги судну, що зазнало лиха.

Читайте також: На Київщині пройшли літні навчання в максимально наближених до бойових умовах. ФОТО

Варто зазначити, що основою проведеного збір-походу стали кораблі, катери та судна, яких цього року звели у флотилію ВМС ЗС України, а керування силами здійснювали з корабельного пункту управління.

Відповідно до розподілу функцій за стандартами НАТО флотилія і надалі працюватиме щодо набуття спроможностей із питань підготовки корабельного складу.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Украина поставила новый экспортный рекорд
Next post Российские оружейники пытаются пристроить свою «новейшую» горе-башню хоть куда-нибудь