Кличко: Місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного

«Друзі! Місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони на Контрактовій площі та вулиці Петра Сагайдачного», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише мер Києва Віталій Кличко.

«Це рішення суду законної сили ще не набрало. І ми вже підготували апеляцію. Бо не може купка людей, які ініціювали позов з різних мотивів, зокрема, і політичних, зневажати інтереси громади. У рішенні суду йдеться про порушення прав шістьох осіб. Нібито, пішохідна зона створює перешкоди для цих людей. Незрозуміло, які саме.

Опитування, яке проводили після надання цій зоні статусу пішохідної, показало, що 82% жителів Подолу позитивно поставилися до такого рішення міської влади.

Тому місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. І буде облаштовувати її як одну з туристичних локацій. Наступного року ми плануємо реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного», — завершує Кличко.

«Вечірні Вісті»

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Анна Маляр: Новини «української Колумбії»
Next post Турция начнет принимать украинских туристов с 1 июля