Олег Сенцов: Я ненавиджу Радянський Союз

«Я ненавиджу Радянський Союз. За те, що при утворенні цієї держави поклали мільйони життів у громадянську війну, щоб спробувати здійснити утопічну ідею. Я ненавиджу Радянський Союз за те, що ця ідея виявилася оманою, створивши кривавий режим. За те, що заганяли людей до колгоспів, забираючи їх майно, а хто вмів заробляти на землі, слали у Сибір на загибель», —  про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише режисер Олег Сенцов.

«Я ненавиджу ту прокляту державу за десятки мільйонів загублених душ у репресіях, Голодоморі, Другій світовій війні, коли спочатку вона ліквідувала практично весь командний склад армії, а потім закидала ворожі кулемети тілами своїх бійців. За те, що вона знайшла винних у вигляді кримських татар, чеченців, калмиків та інших. За те що, всі сили ця держава витрачала не на те, щоб її громадяни жили щасливо та у достатку, а щоб розповсюджувати свій вплив по всьому світу, продовжуючи утворювати рабські країни-сателіти.
Але найголовніше, за що я ненавиджу СРСР, це за те, що вони брехали своєму населенню десятиліттями. За те, що ми і досі не можемо позбутися його наслідків. За те, що він досі у голові у більшості росіян, які бажають його відтворення і тому підтримують агресію Путіна проти України. Я ненавиджу Совецького монстра за те, що його тіні ходять й по наший державі, не даючи їй перетворитися на щось краще, не відпускаючи її із болота корупції, популізму та брехні. Що наші люди, нажаль, не всі вижили з себе цій совковий спосіб мислення. Як наслідок ми гальмуємо у русі до Європи та справжніх реформах. Замість будівлі чесної держави, створюються мутні схеми, вбиваються та переслідуються активісти, а головне — знову прикидаються і брешуть», м- завершує Сенцов.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Принц Гарри и Меган Маркл возвращают Британии долг за ремонт особняка — на это им потребуется 11 лет
Next post Катастрофа МАУ: Україна може подати позов проти Ірану до Міжнародного суду ООН