Newsweek: В Південній Кореї пояснили, чому в одужалих пацієнтів знову знаходять коронавірус

Експерти в Південній Кореї намагаються розібратися з дедалі більшою кількістю випадків, коли у колишніх пацієнти після повторного тесту знову знаходять коронавірус. Хоча вони вже давно одужали.

Згідно з даними Центру з контролю й профілактики захворювань у Південній Кореї (KCDC), всього в країні зафіксовано 292 таких випадки. Хоча раніше всі ці люди одужали від COVID-19. І результати їхніх тестів були негативними, — пише Newsweek.

Однак, у KCDC вважають, що це не обов’язково вказує на повторне зараження. Голова відомства О Мюн Дон пояснив, що тест, швидше за все, виявляє «мертві» або неактивні частини коронавірусу в клітинах пацієнтів. 
«Фрагменти РНК можуть лишатися в клітині, хоча сам вірус вже деактивований», — сказав О Мюн Дон.
«Найвірогідніше, ті, чиї повторні тести були позитивні, підхопили ці РНК вірусу, який вже був деактивований», — додав він, зауваживши, що COVID-19 не здатний стати «хронічною інфекцією».

Разом з тим, тривоги щодо повторного зараження поширювалися в Південній Кореї впродовж квітня через постійне зростання кількості одужалих людей, тести яких знову вказували на коронавірус. Менш ніж два тижні тому у KCDC повідомляли про 163 таких пацієнта. Наразі у Південній Кореї повторно коронавірус виявляли у більш ніж 2% колишніх пацієнтів.

unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Франція виділяє 20 млн євро, аби люди на тлі пандемії пересіли на велосипеди
Next post На следующей неделе Рада может собраться на два внеочередных заседания