Денісова: Сьогодні на підконтрольну територію уряду України будуть повернуті 19 громадян України

“В ці хвилини розпочався третій етап взаємного звільнення громадян по формулі “всіх на всіх” у першій локації – КПВВ Майорськ”, – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише омбудсмен Людмила Денісова.

“Загалом, сьогодні на підконтрольну територію Уряду України будуть повернуті 19 громадян України, які незаконно утримувалися на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Безумовно, карантині обмеження суттєво вплинули на переговорний процес. Він був важким. Але, як бачимо, спільні зусилля всіх, хто був залучений до цієї важливої роботи дали свій результат.

Наші громадяни пройдуть обов’язкову обсервацію у спеціально визначеному для цього місці. Вони будуть забезпечені всім необхідним, зокрема, медичним контролем, харчуванням, одягом і засобами зв’язку.

Наголошую, що пріоритетом залишається звільнення всіх громадян України, які поки що залишаються незаконно утримуватися на території РФ, тимчасово окупованих територіях Криму, Луганської та Донецької областей. Робимо все можливе, використовуємо всі наявні механізми задля звільнення кожного українця.

З тимчасово окупованої території Донецької області буде повернуто 9 громадян України.

Зокрема, серед них – Віктор Шайдов. Він військовослужбовець ЗСУ.Потрапив у полон та незаконно утримувався на тимчасово окупованій території Донецької області з 2019 року”, – завершила Денісова.

“Вечірні Вісті”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Понад півмільйона людей перемогли коронавірус
Next post В Україні зафіксовано 4161 випадок коронавірусної хвороби COVID-19