В Україні зафіксовано найбільшу кількість захворювань на COVID-19 за добу – 392 нові випадки

15 квітня в Україні зафіксовано найбільшу кількість захворювань на COVID-19 за добу – 392 нові випадки. Це антирекорд для держави. Тому говорити про скасування карантину ще рано, а Христове Воскресіння краще відсвяткувати вдома. Про це зазначають в МОЗ.

▪ Приріст підтверджених випадків COVID-19 за цю добу у порівнянні з минулою становить 11,2%.

▪ Влада забезпечила телевізійні та онлайн-трансляції церковних служінь на честь Великодня для безпечного святкування вдома.

▪ Україні вдалось залучити 135 млн дол. від Світового банку, 35 млн дол. з них підуть на боротьбу з COVID-19 (20 млн дол. на закупівлю медичного обладнання та 15 млн дол. на додаткове фінансування медичних закладів).

▪ Наразі в Україні є близько 200 тисяч ПЛР-тестів, їхні запаси постійно поповнюються. Україна закуповує їх у Китаї та Південній Кореї, а також виробляє власні ПЛР-тести.

▪ В Україні нині є 2 тисячі апаратів ШВЛ у 242 лікарнях першої хвилі та закуповуються додаткові. Є домовленість з Європейським інвестиційним банком щодо використання кредитних коштів для закупівлі 838 апаратів ШВЛ. Планується українське виробництво апаратів ШВЛ.

 

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post У Південній Кореї попри епідемію голосують на парламентських виборах
Next post Творець “Ла-ла-ленду” презентував трейлер мюзиклу “Едді”