У Китаї заявили про збільшення інкубаційного періоду коронавірусу

Інкубаційний період коронавірусу може становити не два тижні, а 27 днів. Це може ускладнити зусилля щодо стримування поширення епідемії, вважають медики.

Інкубаційний період після інфікування коронавірусом COVID-19 може становити 27 днів, а не 14, як прийнято вважати. Про це повідомили представники влади китайської провінції Хубей, передає Reuters.

У місцевому уряді заявили, що в 70-річного чоловіка симптоми коронавірусу проявилися через 27 днів після зараження. Він підхопив інфекцію 24 січня під час тісного контакту із сестрою, зараженою коронавірусом.

Згідно із заявою уряду, 20 лютого у нього піднялася температура, а результати тесту на коронавірус показали позитивний результат.

Китайські вчені також повідомили, що 20-річна китаянка з Уханя, у якої досі не з’явилися ознаки захворювання, заразила коронавірусом 5 своїх родичів в Аньяні, що за 400 миль (675 км) від міста.

Нагадаємо, про спалах коронавірусу влада Китаю офіційно повідомила 31 грудня минулого року. Осередком поширення стало місто Ухань у центрі країни.

aspekty.net

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.