Петро Олещук: Українській державі можна і треба не довіряти. Але це не виправдання ретрансляції фейків

“Люди просто не довіряють державі”. А тому блокують санаторії.

При цьому, вони щиро вважають, що якщо “вірус” відправлять не у місце, географічно близьке до їх села, а у сусідню область – все буде ок. Жодної небезпеки. Кордони областей коронавірус точно не здолає. Все, що за 100 кілометрів від городу, – це інший, далекий і недосліджений Всесвіт, де життя відсутнє», – про  це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Петро Олещук.

«І в Феофанії він точно буде надійно “захований”. Не бачиш віруса на власні очі – його немає. І проблем теж.

Ну і не можна недовірою до держави виправдовувати все.

Можна не довіряти державній медицині, але це не є автоматичним виправданням відвідування ворожок, цілителів та “пророків”.
Можна не довіряти державній вакцинації, але це не виправдовує автоматично купівлю довідок і пропаганду того, як “вакцинами масони хочуть знищити людство”.
Можна не довіряти державі щодо контролю епідемічної ситуації, але це не привід впадати в істерику та психоз, кидатися на співвітчизників з вилами, бо від псизозу ти сам можеш постраждати сильніше, ніж від хвороби.

Українській державі можна і треба не довіряти. Але це не виправдання ретрансляції фейків і конспірології. Ну і власної дурості», – завершує політолог.

«Вечірні Вісті» 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Збірна України входить до 25 найсильніших команд у рейтингу ФІФА
Next post Евгений Комаровский о том, как мы не боимся гриппа, столбняка, кори и туберкулеза, но страшимся коронавируса