У Харків з Уханя прилетіли 94 людини: їх оформили прикордонники

У Харкові українські прикордонники забезпечили оформлення евакуйованих українців та іноземців з Китаю, де поширився коронавірус. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

“У Міжнародному аеропорту міста Харків співробітники Держприкордонслужби забезпечили прикордонне оформлення 94 осіб, які прибули спецрейсом з Китаю”, – йдеться у повідомленні.

На борту літака, окрім 22 осіб – членів екіпажу і супроводжуючого медичного персоналу, прилетіло 72 пасажири, додали у відомстві.

“Серед пасажирів, які будуть направленні на обсервацію, 45 громадян України та 27 іноземців (громадяни Аргентини, Еквадору, Домініканської Республіки, Сальвадору, Коста-Ріки, Чорногорії, Панами та Ізраїлю)”, – вказали у ДПСУ.

Інформацію про осіб, які прибули в Україну, прикордонники, як повідомляється, отримали завчасно, тому їх перевірку за всіма базами даних здійснили ще до прильоту.

“Біля трапу літака інспектори прикордонного контролю лише провели ідентифікацію осіб та проставили відмітки в паспортні документи іноземців. Прикордонний контроль здійснювався у захисному спорядженні із дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил Всесвітньої організації охорони здоров’я у відокремленій зоні летовища”, – додали у Держприкордонслужбі.

unn.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post ДБР ініціює законодавчі зміни, щоб покарати всіх винних у розстрілі Майдану
Next post Стрілянина в Ганау: Федеральна прокуратура підозрює терористичний слід