Скарг на стан здоров’я в екіпажу судна, яке прибуде до Одеси з Китаю, немає – МОЗ

У членів екіпажу контейнеровоза CMA CGM URAL, яке в четвер прибуває до порту Одеси з Китаю, немає підозри на коронавірус Covid-19, водночас зафіксовано випадки захворювання на ГРВІ, повідомляє Міністерство охорони здоров’я України з посиланням на представників компанії CMA CGM.

Згідно з повідомленням, вжито відповідних заходів, здійснюється контроль за станом здоров’я членів екіпажу.

“Зважаючи на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання на Соvid-19 та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса, а також на перевірки членів екіпажу судна в попередніх – епідемічна ситуація на судні є благополучною”, – констатує МОЗ.

Після прибуття в порт усі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг. У разі підозри на коронавірус їх направлять до спеціальних медичних закладів, де буде проведено лабораторні дослідження і тести.

Судно CMA CGM URAL вийшло з порту Китаю Шеко 16 січня 2020 року. До прибуття в Україну контейнеровоз здійснював заходження в порти Єгипту, Лівану, Туреччини та Румунії, де всі члени екіпажу пройшли перевірку відповідними службами на наявність ознак коронавірусної інфекції. Всі здорові.

interfax.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Возобновление подачи воды в Крым: комитет Рады дал рекомендации
Next post Харлі Квінн і Бетмен: Марго Роббі зніметься в одному фільмі з Крістіаном Бейлом