Звук будильника впливає на ваше здоров’я

Постійний повтор будильника погано впливає на нервову систему і може провокувати відчуття тривожності. Втім, як виявилося, окремі мелодії по-різному впливають на наше самопочуття після пробудження.

Вчені з Мельбурнського королівського технологічного університету довели, що різкі сигнали будильника можуть порушувати мозкову діяльність, зокрема когнітивні функції та нервову систему. Неправильне пробудження може бути причиною низької працездатності впродовж перших чотирьох годин.

Якщо, замість сигналу будильника, поставити мелодійну композицію, то це навпаки допоможе поступово та ефективно перейти у працездатний стан та залишатися бадьорими довший час.

Фахівці також навели як приклад композиції, які позитивно впливають на організм людини під час пробудження. Це композиції  – “Good Vibrations” групи The Beach Boys або “Close to Me” The Cure.

Згідно з опитуваннями, люди відчували себе краще, якщо зранку під час пробудження чули не класичні різкі звуки будильника, а приємні мелодії, які налаштовували їх на хороший день та добре самопочуття.

А от гучність сигналу чи його тривалість не впливали на інерцію сну.

24tv.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Джейсон Стетхем зіграє головну роль у новій частині “Нестримних”
Next post У Китаї затримано чоловіка, який приховав коронавірус та заразив 7 осіб