Блогер: Тепер частина населення буде підсажена повноцінно на росТБ

З сьогоднішнього дня частина українців залишились без телебачення. Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику.
Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав блогер Андрій Смолій. 
Хто дивиться телебачення по супутнику: люди в сільській місцевості, люди в приватних будинках, люди у віддаленій місцевості від впевненого прийому сигналу.

Тепер всі ці люди, якщо вони не будуть користуватися платними послугами або цифровим Т2, будуть споживати російські незакодовані канали.

Це злочин проти української нацбезпеки під час гібридної війни. Росія вкладає сотні мільйонів доларів щороку в поширення своєї пропаганди і НЕ кодує сигнал своїх телеканалів на супутнику заради масштабнішого охоплення аудиторії. В тому числі й в Україні.
Українці і так масово вражені бацилою «русского міра» і споживають російський медійний продукт. Тепер частина населення буде підсажена повноцінно на ростб. Особливо критична ситуація в окупованому Криму та ОРДЛО, де люди мали хоча б якийсь доступ до українського слова. Тепер не мають взагалі!
Влада не зробила нічого, щоб запобігти цій ситуації. Рівним чином промовчала та відхрестилася від проблеми, яка тепер є в інформпросторі. Зате вони готують законопроект «про дезінформацію», щоб правди та вільного слова не було взагалі.
Це і є масштаби повзучого реваншу, який починається не лише у владних посадах, а в інформаційній політиці, а отже і в головах у людей.

 

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Россия максимально упрощает процедуру выдачи паспортов для украинцев и белорусов
Next post У дитячі будинки передали 23 тони вилучених на митниці іграшок