Засудженому до смертної кари в Малайзії українцеві скасували вирок

Українця, якого в Куала-Лумпур затримали за перевезення забороненого вантажу і засудили до повішення, помилували і відпустили. Екс-в’язень вже знаходиться в Україні.

Українського співака, колишнього учасника шоу Х-фактор і Битва хорів, засудженого в Малайзії до смертної кари, Романа Золотарьова помилували. Екс-в’язень вже знаходиться в Україні, про це на своїй сторінці в Facebook повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

«Засудженому до смертної кари в Малайзії громадянину України — відмінено смертний вирок!», — написала обмудсмен.

Вона розповіла, що Золотарьов відправився в Бразилію на заробітки. Молодий чоловік мав повернутися в Україну ще навесні 2017 року. Перед вильотом його попросили доставити валізу з речами в Лаос. Золотарьов погодився, «попередньо переконавшись, що там дійсно були тільки речі».

Але, за словами Денісової, під час пересадки в Куала-Лумпур його затримали митники.

«При затриманні серед цих речей було виявлено велику кількість забороненого вантажу, про який Рома не знав», — таке пояснення з’явилося на спеціально створеній після арешту артиста платформі romazolotarev.blogspot.com.

У березні 2019 року Золотарьов був засуджений до смертної кари через повішення.

Людмила Денісова зазначила, що до неї за допомогою звернувся батько хлопця.

«Були проведені телефонні розмови з консулом посольства України в Малайзії, підготовлені листи і звернення до відповідних правозахисних інституцій. Я також особисто зверталася до голови комісії Малайзії з прав людини Тану Шрі Разалі Біну Ісмалілу з проханням сприяти звільненню українця», — написала Денісова в соцмережі.

Підсумком спільних зусиль стало звільнення українця. Золотарьов вже повернувся на батьківщину.

«Вечерние Вести»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ініціює перевірку всіх державних монополій
Next post На Полтавщине в школе умерла девочка