Юлія Тимошенко: Хай буде добро і щастя у ваших родинах, а мир та спокій нарешті прийдуть на рідну Україну!

«Дорогі друзі! Настає Новий рік. Я щиро вітаю вас із цим святом! Хай збуваються ваші мрії, здійснюються ваші амбітні плани і виконуються сподівання. Адже ви того безумовно варті», — написала на своїй сторінці у Фейсбуці лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Хай буде добро і щастя у ваших родинах, а мир та спокій нарешті прийдуть на рідну Україну!

…Людина завжди очікує кращого від нового року, від нових часів. Така наша сутність. Ми сподіваємося, що буде ліпше. Це мотивує нас жити і рухатися вперед, до того безумовно кращого і щасливого, омріяного обрію.

Але останнім часом ми часто сумніваємося. Чи туди ми йдемо? Чи у правильному напрямку рухається країна? Чи вірний ми зробили вибір? Це нормально — сумніватися! Це властиво здоровим, розумним, самодостатнім людям.

І я хочу заспокоїти вас. Хай не так сьогодні, як хотілося б, і результати наших дій не такі, як ми їх бачили вчора… Головне, що ми — НЕБАЙДУЖІ. Ми ніколи не закриємо очі на несправедливість. Не скоримося ворогу, не здамося, не замовкнемо!

Ми ніколи і нікому не здамо нашу країну, нашу волю, нашу незалежність. А це значить — все ми зможемо, все подолаємо і переможемо!

Непрості нині часи в країні… А коли вони були прості й безхмарні? — Ніколи!

У нашій історії були й звитяжні часи, і такі, про які згадувати не хочеться. Різниця між ними визначається людьми, визначається — нами! Тими небайдужими, хто живе і бореться, не числом, а серцем і душею!

Тому — більше оптимізму, більше рішучості і впевненості в діях! Більше віри! Я дякую вам за це!

Щастя вам, удачі, достатку й тепла в родинах, любові!

Усе буде добре!», — завершила привітання Юлія Тимошенко.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Києві з`явився мурал із символом 2020 року (ФОТО)
Next post Топ-10 футбольных матчей уходящего десятилетия