З Новим роком! Миру, добра та любові нам усім!

Нині багато хто підводить підсумки року, що минає… Втім, здається, що для нас усіх він був надто нервовим та напруженим. Тож чи не краще не заглядати в минуле, а з надією дивитися у майбутнє?

От і завершилося це шалене десятиліття і ми вступаємо у зовсім новий період життя. Тож хотілося б підвести риску під усім поганим, а усе хороше забрати разом із собою в 2020-ті! Колись ця  дата здавалася надто далекою та навіть якоюсь нереальною. Але час спливає дуже швидко. Тож ні в якому разі не марнуйте його!

В новому році  бажаємо усім миру — в країні, в родині, у власному серці! Будьте здоровими — бо ж це в житті найважливіше! Будьте коханими та даруйте кохання! Щирих вам друзів та суцільної гармонії! Нехай у вас усе в житті буде «най»  — краще, найтепліше, найяскравіше…. Нехай на вашому шляху зустрічається якомога більше добрих людей! Тепла вам і вашим родинам. І нехай щось радісне трапляється частіше! Бо ж ми того варті…

Та найголовніше — мирного неба нам над головою. Це бажання ми загадуємо котрий рік поспіль… Та одного разу воно здійсниться. Інакше й бути не може. Тому що для тих хто вірить, усе хороше повернеться сторицею.

З Новим роком та прийдешнім Різдвом!

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!!!


Колектив газети «Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Топ-10 футбольных матчей уходящего десятилетия
Next post Чому не закрили небо над Іраном?