Вадим Івченко: Єдиний уклад в аграрному секторі, який можливий — це фермерство, сімейне фермерство, мале і середнє сільгоспвиробництво (відео)

Україна має 33% світових запасів чорноземів. Про це ми знаємо всі, але чомусь 29 років цим не користуємось…

План нашої команди — всю сировину, яку вирощує Україна потрібно переробляти у готову продукцію. Це наша стратегія! І тоді матимемо не 18 мільярдів доларів експорту в інші країни нашої аграрної сировини, а будемо як Італія — отримуючи вдесятеро більше з гектара землі отримуватимемо 180 мільярдів доларів доходів від експорту в українську економіку. А це ще півтора ВВП країни! Ось наш ресурс. 

Єдиний уклад в аграрному секторі який можливий — це фермерство, сімейне фермерство, мале і середнє сільгоспвиробництво. Поки ми не побудуємо цей уклад і не дамо можливість нашим фермерам та сільгосптоваровиробникам мати сільськогосподарську землі в своїй обробці для тих хто живе та працює на землі — нікому не дамо ввести базар сільськогосподарської землі. Базару та «дикого» ринку не буде! Буде європейська модель створення фермерства і мінімум додатково 2 мільйона нових робочих місць в аграрному секторі, в переробці. І це не просто наш успіх — це наш шлях. Наша аграрна команда точно знає як цього досягти. Така стратегія можлива і вона буде втілена в життя. 

Вадим Івченко

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Киеве арестовали семью «домушников»
Next post МЮ нацелился на лидера Лацио