Неділя , 23 Лютий 2025
Боєприпаси
Світ

Європа виготовляє більше снарядів, але недостатньо, FT дізналося, що заважає закрити “дірку”

Захід збільшив виробництво боєприпасів, але цього поки що недостатньо для задоволення потреб України та відновлення запасів.

Захід збільшив виробництво боєприпасів, але цього поки що недостатньо для задоволення потреб України та відновлення запасів, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Financial Times.

Rheinmetall відкрила завод в Австралії і планує наростити виробництво до 100 тисяч снарядів на рік. До 2027 року компанія планує випускати 1,1 млн. снарядів. Шведська Saab та британська Thales також подвоюють потужності.

Однак Росія використовує до 10 тисяч снарядів на добу, і запаси країн НАТО швидко виснажуються. Німеччина, наприклад, витратила річний запас за 70 днів. Проблеми з виробництвом пов’язані з нестачею сировини, тривалими виробничими циклами та необхідністю довгострокових контрактів.

ЄС виділив кошти на виробництво мільйона снарядів для України до березня 2024 року, але постачання затримується. Чехія запустила ініціативу щодо закупівлі боєприпасів у третіх країнах. У Європарламенті закликають припинити головування Угорщини у Раді ЄС.

РФ хоче втрутитися у вибори в Європарламент, Польща та Латвія під загрозою.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Зеленський провів серію переговорів із міжнародними лідерами щодо безпеки та економічного співробітництва

Президент України Володимир Зеленський 20 лютого провів низку переговорів із лідерами світових...

Південна Корея звинуватила DeepSeek у витоку персональних даних до ByteDance

Південнокорейський регулятор із захисту персональних даних звинуватив чат-бот DeepSeek у можливому передаванні...

США та Тайвань укладають масштабний оборонний контракт: деталі угоди

Тайвань веде переговори зі Сполученими Штатами щодо придбання озброєння на мільярди доларів,...

Монпельє – найдешевше місто Франції для відпочинку біля моря

Подорож до Франції зазвичай асоціюється з високими витратами, особливо якщо планується відвідування...