Субота , 19 Липень 2025
Борис Пісторіус
Світ

Німеччина готова підтримати відправку контингенту в Україну, але з умовами

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що готовий підтримати відправку німецьких солдатів в Україну, однак для цього потрібно врахувати низку важливих факторів.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що готовий підтримати відправку німецьких солдатів в Україну, однак для цього потрібно врахувати низку важливих факторів. Пісторіус наголосив на тому, що рішення про участь Німеччини в миротворчих силах буде ухвалене лише після врахування всіх обставин, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Politico.

“Це питання потрібно вирішувати, коли настане час, і воно залежатиме від багатьох факторів, таких як: кількість військ, мандат для миротворців, а також участь інших країн. Зараз обговорювати це публічно, коли ще не зрозуміло, чи буде припинення вогню, не є доцільним”, — пояснив Пісторіус.

Сумніви щодо мирних переговорів

Міністр оборони також висловив сумніви щодо готовності США допустити Європу до переговорів щодо припинення вогню. Він зазначив, що в Вашингтоні немає жодних сигналів про намір залучити європейські країни до мирних переговорів.

“У Вашингтоні не видно жодних сигналів про готовність долучити нас до мирного процесу. І я боюся, що так і залишиться”, — додав Пісторіус.

Обговорення відправки миротворців на саміті в Парижі

Можливість відправки миротворчого контингенту в Україну обговорювали лідери низки країн під час зустрічі 27 березня в Парижі, на якій був присутній і президент Володимир Зеленський. Під час саміту президент Франції Еммануель Макрон висловив пропозицію про відправку сил стримування.

Макрон запропонував розмістити ці сили не на лінії фронту, а в стратегічних локаціях, де вони могли б підтримувати стабільність, не втручаючись безпосередньо у бойові дії.

Невизначеність щодо участі інших країн

Поки що невідомо, які саме країни погодяться взяти участь у місії, і чи готові вони направити свої війська для підтримки миротворчої місії в Україні. Це питання потребує додаткових переговорів і узгоджень на міжнародному рівні.

Міністр оборони Німеччини підкреслив важливість ретельної підготовки та визначення всіх аспектів миротворчої місії, а також необхідність урахування змін у глобальній політичній ситуації для ухвалення остаточного рішення.

Раніше ми писали про миротворчі війська в Україні.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Німеччина утримається від публічних заяв щодо постачання американської зброї Україні

Німеччина утримається від розкриття подробиць щодо постачання американської зброї Україні, зазначив міністр...

США відновили постачання зброї Україні, зокрема боєприпасів і GMLRS

США відновили постачання зброї для України, зокрема боєприпасів і GMLRS, після тимчасового...

Наймасштабніші навчання Тайваню: відповідь на військові загрози з Китаю

Тайвань розпочинає найбільші військові навчання в історії на тлі загрози з боку...

США наклали санкції на хакерів КНДР, які діяли під виглядом американців

США наклали санкції проти північнокорейських хакерів та компаній, що працювали під виглядом...