Неділя , 30 Березень 2025
Світ

Без утоми: Глави міністерств НАТО підтверджують збільшення допомоги Україні

Глави МЗС країн НАТО заявили про те, що не втомилися від війни. МЗС, МЗС, НАТО, різне, політика, підтримка, втома,

Глави міністерств із закордонних справ країн Північноатлантичного Альянсу зробили заяву про те, що їхні країни не втомилися від воєнних дій в Україні. Допомогу військовослужбовцям буде лише збільшено, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на брифінг міністерства закордонних справ України.

Дмитро Кулеба провів засідання Ради України-НАТО. Воно проходило лише на рівні його колег, міністрів закордонних справ інших країн-партнерів. Він розповів, що на сьогоднішній день один із представників міністерств отримав питання про втому від війни в Україні. Відповіддю послужили слова про те, що ніякої втоми немає.

“Ми всі чуємо питання однакового плану. Проте сьогодні я почув категоричне “ні” на чергове питання про втому від війни. Також я почув тверде “так” на питання про продовження підтримки України”, – заявив Кулеба.

Вже повідомлялося про можливу втому від війни.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Суд у США призупинив рішення Трампа щодо “Голосу Америки”

Журналісти “Голосу Америки” оскаржили дії Білого дому, які, на їхню думку, порушують...

Німеччина готова підтримати відправку контингенту в Україну, але з умовами

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що готовий підтримати відправку німецьких солдатів...

Найкращі країни для гастрономічних подорожей: враження туристів

Кожен, хто подорожує, прагне скуштувати національні страви. Користувачі Reddit поділилися своїми враженнями...

Ізраїль під атакою: хусити і ХАМАС запустили ракети

24 березня Ізраїль став об’єктом трьох ракетних атак з боку Ємену та...