Неділя , 23 Лютий 2025
Суспільство

США виділять 100 млн доларів на допомогу Туреччині та Сирії після землетрусу

США анонсували фінансову підтримку Туреччини та Сирії. Щоб допомогти країнам, які постраждали від землетрусу, Америка виділить їм 100 мільйонів доларів, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на твіттер Secretary Antony Blinken.

Державний секретар США опублікував пост, у якому анонсував велику фінансову підтримку з боку США Туреччини та Сирії. Ці дві країни нещодавно постраждали від землетрусу, який став великою проблемою для них.

Ентоні Блінкен назвав цю допомогу життєво необхідною для Сирії і Туреччини, а також підкреслив, що 100 мільйонів доларів США, що виділяються, націлені на вирішення питань народонаселення біженців країн постраждалих від природного лиха.

Також американський держсекретар доповнив свої слова тим, що Сполучені Штати Америки продовжуватимуть Туреччини та Сирії оговтатися після прожитої ними природної катастрофи.

Нагадаємо, в інтернеті з’явилося відео порятунку під завалами дитини після землетрусу в Туреччині.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Зимовий фінал: морози, лід і трохи снігу

Хоча лютий вже добігає кінця, зима вирішила не здаватися без бою.

ПриватБанк попередив про можливі затримки у роботі карткових сервісів

ПриватБанк попереджає своїх клієнтів про можливі тимчасові затримки у роботі карткових сервісів...

11 претензій старшого покоління до сучасних дітей: що не подобається бабусям і дідусям

Старше покоління завжди скептично оцінювало зміни у вихованні дітей, проте до нинішніх...

Найефективніше тренування для чоловіків 40+: секрети підтримки форми та витривалості

Після 40 років важливо не лише підтримувати гарну фізичну форму, а й...