Четвер , 15 Травень 2025
Суспільство

Скільки грошей витрачає і на що шкодує мільйонер Корогодський?

Український блогер та власник київського ТЦ Dream Town розповів скільки витрачає на місяць.

Український блогер, а також бізнесмен та власник київського ТЦ Dream Town Гарік Корогодський розповів, що він може собі дозволити в умовах повномасштабної війни Російської Федерації проти української держави. Він відповів на запитання, чи може дозволити собі великі витрати, і зізнався скільки приблизно витрачає щомісяця, повідомляють “Вечірні Вісті“.

Блогер зізнався, що з дитинства любив більше витрачати гроші, ніж заробляти їх. Він додав, що на даний момент немає суспільної культури про те, що “доречно та не доречно” у питаннях витрат. Але він заявив, що “викинути 500 доларів на якесь задоволення” він не може.

Він заявив, що не витрачає гроші на звичайні забаганки. Він витрачає їх на спогади та враження. При цьому він зважує те, що хоче і не хоче. Він назвав приблизну цифру того, скільки він витрачає щомісяця. 30-40 тисяч доларів.

Скільки грошей йде на соціальну допомогу населенню.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

5 тривожних ознак алкогольної залежності: коли варто “бити на сполох”?

Алкогольна звичка може здаватися невинною, особливо на початку.

Ростислав Щокін: Чому важливо проводити змагання зараз?

У часи великих викликів, які переживає Україна, спортивне виховання набуває особливого значення.

11 професій, що можуть ставити під загрозу ваш шлюб: поради експертів

Коли ми обираємо професію, ми рідко замислюємося, як це може вплинути на...

Тренування “3-2-8”: ефективний спосіб спалити жир на животі

Методика “3-2-8” стала справжнім проривом у боротьбі зі зайвими кілограмами, особливо для...