Понеділок , 6 Жовтень 2025
Суспільство

Рішуча підтримка: кияни хочуть позбавитися пам’ятників СРСР

Кияни виступили за демонтаж радянських пам'яток.

Більшість киян виступила за підтримку знесення пам’ятників Радянського Союзу. 70% мешканців Києва голосують за демонтаж, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на опитування “Рейтинг“.

Опитування “Рейтинг” показало, що близько 70% жителів української столиці виступають за демонтаж пам’ятників радянських часів. Також за це рішення проголосувало близько 65% переселенців.

Точніша статистика показала, що половина київського населення виступає рішуче за демонтаж, 18% за “швидше підтримую”, 8% не можуть вирішити, 11% “скоріше проти”, і 13% рішуче проти демонтажу пам’ятників.

Серед переселенців поглиблена статистика показала результати 44% рішуче за, і 20% “швидше підтримую”, 17% ускладнилися у виборі, 9 “швидше проти”, та 10 категорично проти.

Раніше демонтаж пам’ятника Єкатирині II розлютило кремлівську пропаганду.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Загадкова трагедія на Полтавщині: жінку і дитину знайшли мертвими у воді, чоловік зник

На Полтавщині чотири дні тому зникла родина, і їхні тіла були знайдені...

Звичайне диво: як нардеп Тищенко підкорив мережу щедрістю в подарував бабусі Каті візок-кравчучку(ВІДЕО)

Нардеп Микола Тищенко вирішив поділитися моментом, який, на його думку, демонструє звичайне...

Якою буде зима 2025–2026 в Україні? Синоптики дали прогноз і заявили про аномальні морози

Зима 2025–2026 в Україні буде однією з найхолодніших за останні роки. Очікуються...

Коли і чому українці будуть переводити годинники в жовтні 2025 року

Дізнайтесь, коли і чому в жовтні 2025 року українці будуть переводити годинники....