Понеділок , 4 Березень 2024
Суспільство

Прогноз погоди на вихідні 30–31 грудня: снігу на Новий рік знову не буде На правах реклами

Цього року Україну знову обійдуть новорічні морози та снігопади.

За даними Sinoptik.ua, погода у вихідні буде відносно теплою і без істотних опадів. Подекуди пройдуть невеликі дощі, а морозів не передбачається навіть уночі.

Погода в суботу 30 грудня

У суботу денна температура повітря в Донецькій, Луганській, Сумській, Харківській, Полтавській і Миколаївській областях становитиме близько 0 °С. На решті території країни буде тепліше: на півночі очікується +5…+7 °С, у центрі та на заході – +6…+8 °С, на півдні та південному сході – зовсім не грудневі +8…+11 °С. Навіть уночі термометри покажуть плюсову температуру – +1…+3 °С.

На заході місцями пройде невеликий дощ. У решті областей буде хмарно з проясненнями і без опадів. Щож, хоч і не найбажаніша новорічна погода, але вельми приємна.

Погода в неділю 31 грудня

В останню неділю 2023 року також буде відносно тепло. На більшій частині території країни опадів не передбачається. Лише у Сумській та Харківській областях місцями пройде невеликий мокрий сніг, а в Донецькій, Полтавській, Луганській і Дніпропетровській областях – короткочасний дощ.

На сході, в центрі та на півночі України повітря прогріється до +4…+6 °С (уночі – до +2…+4 °С), на заході – до +6…+8 °С (уночі – близько 0 °С), на півдні – до +8 … +11 °С (уночі – до +3 ° С).

Погода у понеділок 1 січня

У 2024 році можна символічно розпочати «нове життя» не лише з 1 січня, а й з понеділка. Температура повітря буде нетипово високою для січня: близько +3…+6 °С – на сході країни, до +5…+8 °С – у центральних і західних областях, близько +2…+5 °С – у північних, до + 8…+11 ° С – у південних. Уночі температура повітря в усіх регіонах становитиме близько 0 °С.

Перший тиждень нового року розпочнеться з невеликих дощів у західних і північних регіонах (до 3 мм). Похмура погода на початку тижня також буде в Сумській і Чернігівській областях, тут пройде невеликий мокрий сніг (до 3 мм). У решті регіонів обійдеться без опадів, а хмарність буде мінливою.

Народні прикмети та вірування

Іній зранку 30 грудня віщував теплу погоду найближчими тижнями, а затягнуте хмарами небо – багатий урожай фруктів та овочів улітку.

Дощова погода 31 грудня обіцяла теплі січень і лютий, а туман – сильний вітер найближчими днями. До речі, якщо напередодні Нового року опинитеся в парку, прислухайтеся до круків – вважається, що вони кричать особливо активно до кардинальної зміни погоди.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Манікюр після 40: Які кольори варто уникати, щоб не додавати років

Стало відомо, які кольори манікюру не рекомендуються для жінок 40-50 років.

Мобілізація та відстрочка: Нерозуміння в порядку подання документів

Незважаючи на те, що загальна мобілізація триває вже два роки, залишається дискусійним...

З дитячого садка до творчого центру: Львів модернізує стару будівлю

На території Львова хочуть провести реконструкцію будівлі, яка була збудована у 30-х...