Вівторок , 7 Липень 2026
Суспільство

Під варту з багатою заставою: прокурору загрожує серйозне покарання

Правоохоронці висунули підозри прокурору фастівської окружної прокуратури.

Правоохоронці висунули підозри прокурору фастівської окружної прокуратури. Підозри йдуть про хабарництво з боку прокурора, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Телеграм канал генерального прокурора.

Генеральний прокурор поділився інформацією про те, що висунуто підозри прокурору фастівської окружної прокуратури. Через цю підозру прокурор може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

“Підозрюваний отримав клопотання про обрання міри покарання відповідно до його злочинів. Обвинувальна сторона планує виступити з проханням про взяття підозрюваного під варту терміном на 12 років з можливістю внесення застави, розмір якої дорівнюватиме 12 мільйонам гривень.”, – повідомили в Офісі генерального прокурора. .

У хабарництві звинувачено також народного депутата.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Перекриття вулиць у Києві 7 липня 2026 після обстрілу: де обмежили рух і як курсує транспорт сьогодні

У Києві після нічної атаки тимчасово обмежили рух на Урлівській, Світлицького та...

Privacy Display у Samsung Galaxy S27: що це і як працює, нова функція приватності

Компанія Samsung, за даними галузевих джерел, може зробити одну з найцікавіших функцій...