Вівторок , 7 Липень 2026
Суспільство

Гроші від держави в один клік: нові послуги порталу “Дія” для українців

В українському порталі "Дія" запустили серію нових послуг для користувачів програми.

В українському порталі “Дія” запустили серію нових послуг для користувачів програми. Вони належать до заявок на фінансову підтримку з боку держави, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Фейсбук Михайла Федерова.

Михайло Федеров у своєму Фейсбуку обліковому записі розповів про нововведення в порталі “Дія”. Ті, кому необхідна фінансова допомога, може отримати її в онлайн-режимі за допомогою порталу “Дія”.

Для того, щоб отримати дані послуги, користувач повинен бути авторизований на порталі. Потім необхідно вибрати потрібний сервіс та заповнити необхідну форму. Обов’язково засвідчити її з адресою електронної пошти або підписом “Дія”.

До списку послуг з боку порталу входять: допомога на дитину, усиновлення, догляд за хворою дитиною, інвалідністю.

Портал уже робив кроки до цифровізації України.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Privacy Display у Samsung Galaxy S27: що це і як працює, нова функція приватності

Компанія Samsung, за даними галузевих джерел, може зробити одну з найцікавіших функцій...

Пакунок школяра 2026 в Україні: як оформити заявку і отримати 5000 грн на першокласника, інструкція

Батьки першокласників зможуть отримати 5000 грн за програмою «Пакунок школяра» ще до...