Субота , 30 Серпень 2025
Спорт

Половина квитків на матч Україна – Іспанія анульовані через карантин

Українська асоціація футболу ухвалила рішення скоротити кількість уболівальників на матчі Ліги націй між збірними України та Іспанії. НСК “Олімпійський” буде заповнений лише на 15%.

Про це повідомляє прес-служба УАФ, інформує РБК-Україна.

Дане рішення було прийнято за підсумками термінового засідання Комісії з надзвичайних ситуацій у Києві.

Наголошується, що кількість випадків зараження коронавірусом не дозволяє допустити на трибуни заявлена кількість глядачів.

“Перші 15%, які були продані раніше, залишаються дійсними. Інші квитки будуть скасовані, а тим, хто вже встиг їх придбати, буде компенсована їх повна вартість”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в організації зазначили, що ті, чиї квитки були скасовані, повинні були отримати відповідне повідомлення на телефон чи електронну пошту.

Нагадаємо, матч Україна – Іспанія відбудеться в рамках Ліги націй, його початок – о 21:45. Гра пройде при вболівальниках. Трибуни було дозволено заповнювати до 25% від загальної місткості стадіону.

“Вечірні Вісті”

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Маккабі Тель-Авів проти Динамо Київ: прогноз і анонс матчу Ліги Європи 21 серпня

21 серпня 2025 року відбудеться матч між Маккабі Тель-Авів та Динамо Київ...

Яке масло використовують у болідах Формули-1, і чому воно не підходить для звичайного авто

Моторна олива для болідів Формули-1 має унікальні властивості, що робить її непридатною...

Гладун і Лазаренко принесли Україні перше в історії «золото» в пляжному волейболі

Українки Гладун і Лазаренко стали чемпіонками Європи з пляжного волейболу, перемігши у...

ДБР викрило масштабне розкрадання лісу на десятки мільйонів гривень

ДБР викрило масштабну корупційну схему розкрадання деревини, що завдала фінансових втрат на...