Пятница , 29 Март 2024
Спорт

Збірна України відкрила новий сезон Ліги націй перемогою над Швейцарією

фото REUTERS

3 вересня на “Арені Львів” збірна України провела перший матч елітного нового сезону Ліги націй. Підопічні Андрія Шевченка за порожніх трибун зустрічалися зі Швейцарією.

Українці перемогли з рахунком 2:1, повідомляє УНІАН.

У першому таймі господарі зіткнулися з високим пресингом від суперника і почали діяти на контратаках, даючи швейцарцям володіти м’ячем.

Така тактика спрацювала. Малиновський міг виводити господарів вперед, але його дальній удар прийняла на себе стійка. На 14-й хвилині той же Малиновський класним пасом вивів Тимчика на ударну позицію, дебютант збірної пробив низом і підхопив м’яч після сейва голкіпера, скинувши його на набігаючого Ярмоленка, який завдав тонкого удару п’ятою – 1:0.

На початку другого тайму українці спробували перехопити контроль м’яча, але вийшло це лише на короткий відрізок часу.

Вже на 55-й хвилині послідувала подача в штрафну господарів, а Варгас пробив головою в штангу воріт. У господарів було кілька потенційно небезпечних контратак. Особливо загострював ситуацію Малиновський. У хавбека “Аталанти” був шанс зі штрафного – м’яч пройшов вище воріт.

Гольовий епізод стався на 68-й хвилині: Зінченко отримав пас від Михайличенка в районі кута штрафного і завдав розкішного удару в дев’ятку воріт, перекинувши голкіпера – 2:1.

Другий пропущений гол не підкосив настрій збірної Швейцарії. Гості активно йшли вперед, а українці контролювали ситуацію і довели гру до перемоги, справляючись з фланговими подачами суперника.

Україна – Швейцарія – 2:1

Голи: Ярмоленко, 14, Зінченко, 68 – Сеферович, 41

Україна: Пятов, Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко, Малиновський, Зінченко, Ярмоленко, Коноплянка (Яремчук, 55), Мораєс

Швейцарія: Зоммер, Родрігес, Аканжі, Ельведі, Мбабу, Цубер (Штеффен, 46), Джака, Соу (Ебішер, 82), Варгас (Айєті, 73), Емболо, Сеферович

Попередження: Ельведі, Штеффен – Тимчик