Вдова Кобі Брайанта знайшла листівку, яку баскетболіст написав їй до загибелі

Вдова баскетболіста Кобі Брайанта Ванесса знайшла листівку, яку її покійний чоловік написав для неї до своєї загибелі на початку цього року.

«Вчора я знайшла конверт з написом «Кому: Коханню всього мого життя. Від: Твого Папі», – поділилася Ванесса в Instagram.

Ванесса, яка відзначила свій 38-й день народження у вівторок, заявила, що вирішила почекати цього дня, щоб відкрити «ще один лист» від покійного чоловіка, який разом з дочкою Джанною загинув в авіакатастрофі в січні.

«Це дало мені щось, що дозволяє з нетерпінням чекати сьогоднішнього дня», – підписала вона фотографію конверта.

«Мені не вистачає мого коханного і моєї милої маленької Мамасіти, – також написала Ванесса. – Рада прокинутися сьогодні з моїми трьома солодкими дівчатками».

Минулого місяця Ванесса опублікувала в Instagram пост, присвячений 19-й річниці шлюбу. Пара познайомилася в 1999 році під час зйомок музичного відео і провела перше побачення в Діснейленді, коли Кобі було 20 років, а Ванессі – 17 років. Вони одружилися в квітні 2001 року, і виховували чотирьох дочок: Наталію, 17 років, Бьянку, 3 роки, Капрі, 10 місяців і Джанну, яка б відсвяткувала свій 14-й день народження 1 травня.

nv.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Кулеба: Летом полноценного возобновления международного авиасообщения не будет
Next post Знаменитости будут публично читать «Гарри Поттера». Марафон начал Дэниэл Рэдклифф, а продолжит Эдди Рэдмэйн