Неділя , 20 Квітень 2025
Різне

Спецназ “Вінницькі скіфи” відбив напад Збройних Сил РФ

Збройні Сили України знову парують атаку ЗС РФ.

Збройні Сили України знову парують атаку ЗС РФ. Спроба прорвати українську лінію оборони виявилася провальною для солдатів Росії, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на телеграми сухопутних військ.

Українські військові доповіли про наміри ЗС РФ до штурму їхніх позицій. Однак під час спроби виконання плану російські військові вступили у бій із 9 батальйоном під кодовим ім’ям “Вінницькі скіфи”.

Як заявляють Збройні Сили України, “Вінницькі скіфи” чудово виконали бойове завдання та захистили Україну. Вступивши у бій із противником, вони знищили важку техніку, танк ЗС РФ. Також вони змогли утримати позицію, яку захищали від штурму Збройних Сил Російської Федерації.

Автором посту в телеграмі є окрема 59 мотопіхотна бригада.

Парування атак російської армії так само відбувається у воді.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

У Техасі відкриється перше кафе Starbucks, надруковане на 3D-принтері

Інноваційне кафе розпочне свою роботу вже цього місяця, повідомляють “Вечірні Вісті” з...

Які квіти можуть рости у воді: 10 кімнатних рослин, яким не потрібен ґрунт

Якщо ви не завжди пам’ятаєте поливати свої рослини, можливо, варто звернути увагу...

Что такое кулоны и как выбрать подходящий аксессуар

Они могут быть как символичными, так и purely декоративными, подчеркивая индивидуальность и...

Прогноз США щодо України: три можливі сценарії поведінки Трампа

Політолог Олег Саакян спрогнозував три можливі варіанти поведінки Сполучених Штатів Америки стосовно...