На окупованих територіях Луганської області Росія розпочала нову ініціативу щодо підготовки дітей до військових дій, зокрема до снайпінгу. У центрі “Воїн” проводиться навчання, яке включає в себе підготовку юнаків та дівчат до стрільби на великі відстані, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на заяву начальника Луганської ОВА Олексія Харченка.
Навигация по статье
Програма підготовки снайперів
Центр військово-патріотичного виховання “Воїн”, який активно працює на окупованих територіях Луганщини, з 2025 року відкрив новий напрямок підготовки — снайпінг. Юнакам та юним дівчатам вчать точній стрільбі, яка включає в себе освоєння стрільби на великі відстані.
Примітно, що ці навчання проводять інструктори, більшість з яких мають досвід участі у війні в Україні. За даними Олексія Харченка, голови Луганської ОВА, ця програма ставить за мету створити нове покоління “воїнів”, яке буде відправлене на фронт у майбутньому.
Використання дітей як інструментів війни
На думку Харченка, цю ініціативу можна розглядати як спробу російських окупантів позбавити дітей майбутнього та підготувати їх до участі у військових діях. Більше того, це є частиною ширшої стратегії Росії, яка включає в себе психологічний тиск на дітей та дорослих на окупованих територіях.
Цього літа стало відомо, що росіяни також впроваджують систему психологічного стеження за учнями та вчителями в школах на захоплених територіях, що додає ще одну складову до зросійщення.
Раніше ми писали про партизанів на Луганщині.
Leave a comment