Неділя , 20 Квітень 2025
Різне

Проросійський блогер погрожував вбивством депутатів Сейму та поплатився за це терміном у 20 місяців

Польський проросійський блогер Войцех Ольшанський втратив свободу.

Польський проросійський блогер Войцех Ольшанський втратив свободу. Причиною ув’язнення стали погрози у бік депутатів Сейму, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Wirtualne Media.

Польський проросійський блогер на мітингу проти антиковидного закону погрожував смертю депутатам Сейму. За це він втратив волю строком на 20 місяців.

“Якщо вони ухвалять цей закон, тоді вони підпишуть собі смертний вирок. Ми вже створюємо розстрільні списки на майбутнє. Я, Войцех О. хочу вбити їх! Чому ж ні? Я сповнений радісної ненависті і бажаю їхньої смерті!”, — заявляв засуджений на мітингу.

Суд також покарав за образу депутата Войцеха штраф у розмірі 15 тисяч злотих. Так само може посилити становище явна антисемітська позиція засудженого до позбавлення волі та дискримінаційні погляди.

Також був засуджений до позбавлення волі Харві Вайншнтейн.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

У Техасі відкриється перше кафе Starbucks, надруковане на 3D-принтері

Інноваційне кафе розпочне свою роботу вже цього місяця, повідомляють “Вечірні Вісті” з...

Які квіти можуть рости у воді: 10 кімнатних рослин, яким не потрібен ґрунт

Якщо ви не завжди пам’ятаєте поливати свої рослини, можливо, варто звернути увагу...

Что такое кулоны и как выбрать подходящий аксессуар

Они могут быть как символичными, так и purely декоративными, подчеркивая индивидуальность и...

Прогноз США щодо України: три можливі сценарії поведінки Трампа

Політолог Олег Саакян спрогнозував три можливі варіанти поведінки Сполучених Штатів Америки стосовно...