Вівторок , 23 Квітень 2024
Різне

Одна з жінок, що напали на машину, ТЦК покарає

Жінка, яка раніше напала на автомобіль працівники територіальних центрів комплектації у Хмельницькій області, буде покарано за злочини.

Жінка, яка раніше напала на автомобіль працівники територіальних центрів комплектації у Хмельницькій області, покарає за злочини, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Телеграм-канал Оперативного командування “Захід”.

Поліція вже розпочала розслідування щодо нападу на автомобіль ТЦК у Хмельницькій області. Зазначається, що днями під час проведення оповіщення на військовослужбовців ТЦК напала група місцевих мешканок.

Також зазначається, що стосовно вже відкрито адміністративне провадження за дрібне хуліганство. Відповідно до санкцій статті, жінка може понести покарання у вигляді штрафу, громадських чи виправних робіт з вирахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт строком до 15 діб.

Також доповнюється, що працівники територіальних центрів комплектації є частиною Збройних Сил України. будь-яка протиправна дія щодо військовослужбовців нестиме покарання.

Стало відомо, як ставлення до ТЦК грає на руку Російської Федерації.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Які рослини потрібно терміново обрізати, щоб вони пишно цвіли?

Дачники та городники навесні активно займаються обрізанням кущів і дерев.

Відомий український блогер розвінчав чутки про «знущання» з колишньої

Відомий український блогер дав публічну відповідь на звинувачення на свою адресу з...

Корисні розширення для кожного браузера та смартфона

Спочатку Safari виглядав на тлі гігантів браузерного сектора, таким як Chrome примітивним.