Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру трьом співробітникам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) у зв’язку з низкою дорожньо-транспортних пригод (ДТП), які призвели до важких травм постраждалих, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Telegram-канал Державного бюро розслідувань (ДБР).
Навигация по статье
Деталі перших двох ДТП
Згідно з інформацією ДБР, перша аварія сталася в Києві, коли правоохоронець, виїжджаючи з другорядної дороги, зіткнувся з автомобілем, що рухався по головній дорозі. Після цього його автомобіль вийшов за межі проїжджої частини і наїхав на випадкового пішохода, в результаті чого останній отримав тяжкі травми та ампутацію лівої нижньої кінцівки.
У другій аварії, яка сталася на 61 км автодороги Київ-Одеса, правоохоронець, намагаючись обігнати інший транспорт, виїхав за межі проїжджої частини, перевернувся і врізався в будівлю АЗС. В результаті цього інциденту пасажирка автомобіля отримала серйозні травми, включаючи переломи та забій головного мозку.
Третя ДТП і наслідки для постраждалої
Третя автопригода сталася на регульованому перехресті в Києві, де правоохоронець скоїв наїзд на пішохода, яка переходила дорогу на зелений сигнал світлофора. Постраждала отримала травми середньої тяжкості.
Усі три ДТП спричинили серйозні наслідки для постраждалих, і тепер трьом працівникам НАБУ загрожує кримінальна відповідальність.
Загроза покарання та дії СБУ
Трьом підозрюваним інкримінується порушення правил дорожнього руху, що призвели до тяжких наслідків (ст. 286 Кримінального кодексу України). Максимальний термін покарання, який може загрожувати їм за ці злочини, складає 8 років позбавлення волі.
Окрім цього, стало відомо, що на 21 липня Служба безпеки України (СБУ) та Офіс генерального прокурора проводять спецоперацію з метою нейтралізації російського впливу в НАБУ. Згідно з версією слідства, один з посадовців НАБУ мав бізнес-зв’язки з Росією та передавав чутливу інформацію ворогу. Обшуки також стосуються осіб, причетних до ДТП.
Раніше ми писали про те, що ДБР порушило проти Порошенка справу через Томос.
Leave a comment