Неділя , 20 Квітень 2025
Ілюстративне фото
Різне

Америка затвердила продаж легких торпед Саудівській армії

США схвалили угоду про продаж Саудівській Аравії 20 легких торпед із супутнім обладнанням на суму до 78,5 мільйонів доларів.

США схвалили угоду про продаж Саудівській Аравії 20 легких торпед із супутнім обладнанням на суму до 78,5 мільйонів доларів, повідомляють «Вечірні Вісті» із посиланням на newsonline24.

Основним підрядником виступить корпорація RTX Corporation, велика аерокосмічна та оборонна компанія, яка надає сучасні системи та послуги для військових і комерційних клієнтів. Ця угода відображає регулярну практику США щодо надання військової допомоги країнам-партнерам.

У жовтні Саудівська Аравія оголосила про закупівлю американської зброї у значних обсягах. На початку грудня RTX провела успішне випробування ракети, яка збила балістичну ціль біля узбережжя бази «Андерсен». Наприкінці місяця Ізраїль уперше використав американську систему THAAD для перехоплення ракети, випущеної з Ємену.

Ці угоди підтверджують роль США як провідного постачальника оборонних технологій для зміцнення безпеки партнерських країн. Раніше США перенесли постачання винищувачів F-16 на майбутнє.

Нагадаємо США і Південна Корея здатні вбити Кім Чен Ина, але це погана ідея.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

У Техасі відкриється перше кафе Starbucks, надруковане на 3D-принтері

Інноваційне кафе розпочне свою роботу вже цього місяця, повідомляють “Вечірні Вісті” з...

Які квіти можуть рости у воді: 10 кімнатних рослин, яким не потрібен ґрунт

Якщо ви не завжди пам’ятаєте поливати свої рослини, можливо, варто звернути увагу...

Что такое кулоны и как выбрать подходящий аксессуар

Они могут быть как символичными, так и purely декоративными, подчеркивая индивидуальность и...

Прогноз США щодо України: три можливі сценарії поведінки Трампа

Політолог Олег Саакян спрогнозував три можливі варіанти поведінки Сполучених Штатів Америки стосовно...