Понеділок , 11 Грудень 2023
Джерело зображення: www.apple.com
Різне

8 чудових функцій iOS, які скоро з’являться у вашому iPhone

Світова конференція розробників (Worldwide Developers Conference (WWDC)) – це щорічна конференція Apple, на якій найбільша компанія світу розказує про останні технологічні розробки.

Тут розповідають і про нові оновлення iOS, і iOS 17 2023 року має вразити.

Якщо вам кортить дізнатися, чого чекати у вересні, пропонуємо ознайомитися з найважливішими оновленнями.

Персоналізовані постери для контактів

Пам’ятаєте, як в iOS 16 з’явилися можливості налаштування екрана? Тепер фахівці Apple вирішили розширити таку функцію і на контакти та додали можливість створювати постери для контактів: потрібно лише обрати світлину чи Memoji та трохи налаштувати шрифт та кольори. 

Створеними персоналізованими постерами можна легко ділитися з іншими власниками iPhone через нову функцію NameDrop, про яку читайте нижче.

Стенограма автовідповідача наживо

Джерело зображення: www.apple.com

iOS 17 створює стенограму автовідповідача, аби ви не пропустили жодної важливої деталі. Під час запису повідомлення на автовідповідач система пише повідомлення просто на ваш телефон, аби ви визначилися, чи потрібно терміново відповідати на дзвінок, чи можна зателефонувати пізніше. 

Так ви не втратите жодної важливої деталі, навіть коли помилково видалите голосове повідомлення чи вирішите, що його не варто прослуховувати взагалі.

Очищення кодів двофакторної автентифікації

Вам знайома ситуація, коли ви видаляєте нескінченну кількість кодів двофакторної автентифікації зі своїх повідомлень? Зараз такий метод входу до власного облікового запису використовують чи не всі компанії, разом із банками та онлайн казино.

Нове оновлення дасть вашому телефону змогу автоматично видаляти такі повідомлення, щоби ви мали більше дорогоцінних хвилин, аби насолоджуватися життям.

Єдиним мінусом буде те, що вам доведеться користуватися функцією автоматичного заповнення чи, навіть, особисто зазначати дані для доступу в облікові записи, адже iOS 17 не побачить, що ви вже отримували код. Проте функція автоматичного заповнення скоротить цей процес до кількох секунд.

Відео автовідповідач у Facetime

Чимало користувачів iOS скаржилися на те, що не можуть поділитися особливими моментами з близькими через FaceTime тому, що не можуть до них під’єднатися.

У iOS 17 цю проблему має розв’язати функція відео автовідповідача у FaceTime, за допомогою якої можна залишати відео повідомлення членам родини, друзям чи колегам, яке вони подивляться, коли матимуть час. 

Так ви зможете ділитися цінними спогадами, передавати важливу інформацію чи просто радувати своїх рідних та друзів.

Повернення

Джерело зображення: www.apple.com

Ця функція працює через iMessage і сповіщає обрану особу про те, що ви повернулися додому. Це буде вкрай корисно рано вранці чи пізно ввечері. 

Якщо ви не повертаєтеся в зазначений час, обраній вами особі надсилаються дані про ваше місце знаходження, рівень заряду батареї вашого iPhone та дані про покриття мобільної мережі.

Фахівці з питань безпеки кажуть, що таке технічне нововведення суттєво покращить особисту безпеку вночі, особливо безпеку жінок.

Покращені стікери 

Джерело зображення: www.apple.com

Вони подобаються не всім, але в iOS 17 фахівці Apple вирішили не зупиняти роботу над стікерами. Тепер їх можна використовувати не лише в iMessage, а і сторонніх програмах. 

Зараз можна всім показати власний творчий потенціал, адже кількість стікерів збільшилася, вони підтримують емодзі, а створювати звичайні чи анімовані стікери тепер можна і з власних світлин.

AirDrop/NameDrop (передавання файлів/контактів повітрям)

Ще із часів запровадження функція AirDrop має шалений попит, адже вона дає змогу ділитися файлами в кілька дотиків. NameDrop (передавання контактів) – це подальший розвиток цієї філософії, але вже з контактами.

Також можна налаштувати спільне відтворення/гру (SharePlay), яка дає членам родини, друзям чи колегам змогу разом робити одну справу, незалежно від того, де вони перебувають – це шалено популярна функція, особливо, якщо згадати локдаун через COVID-19.

Журнал

«Журнал» – це нова програма на iPhone, яка збирає дані про ваші дії впродовж дня та надає інформацію для роздумів. 

Тут описуватимуться різноманітні аспекти (світлини, місця перебування, контакти та музика), аби ви змогли проаналізувати власні справи. Після надання відповідей на кілька запитань «Журналу», програма дасть вам змогу краще усвідомлювати власне життя та події в ньому. Ба більше, переглядати журнал можна через певні проміжки часу після відповідних нагадувань, або коли з’являється певна послідовність дій.

Тепер, коли ви знаєте 8 найкращих функцій нової iOS, чому б не спробувати її у вересні?

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Актуальні проблеми: Генеральний інспектор Бундесверу про покращення ЗС Німеччини

Генеральний інспектор Бундесверу заявив, що необхідно посилити німецьку державу.

Морська зброя у небезпеці: РФ відновлює захист у Криму після негоди

ЗС РФ відновили загородження від морських безпілотників у бухті Севастополя.

ЗСУ завдали удару по російським військам: ліквідовано 440 солдатів

Минулої доби ЗСУ провели ліквідацію ще 440 військовослужбовців ЗС РФ.