Субота , 19 Липень 2025
Політика

Зеленський закликає продовжувати санкції проти Росії під час зустрічі з Джанет Йєллен

Глава Мінфіну США прибула до Києва та зустрілася з президентом України.

Глава американського Міністерства фінансів прибула до української держави. Джанет Йеллен зустрілася з президентом України, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на відео зустрічі Мінфіну США та Зеленського.

Чинний президент України написав, що Америка підтримує Україну у війні проти Збройних Сил Російської Федерації. Допомога від Сполучених Штатів Америки Україна одержує від початку повномасштабної війни. Підтримка йде з фронту озброєння, а також фінансування. Глава України наголосив, що це дуже цінується українською державою.

Також Володимир Зеленський підкреслив свою подяку за санкції проти країни-агресора, але також додав, що потрібно продовжувати. Потрібно позбавити Росію можливості спонсорувати повномасштабне вторгнення на територію України.

Міністр фінансів США також дала висновок про американські гроші в Україні.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Росія посилює інформаційний вплив в Африці: ГУР попередила про загрозу

Росія нарощує пропаганду в Африці через RT і ТАСС, ГУР застерігає про...

Трамп ініціює масштабні звільнення в Держдепартаменті: понад 1350 співробітників позбулися своїх посад

Трамп ініціює звільнення понад 1300 співробітників у Держдепартаменті в рамках реструктуризації. Крок...

Трамп підтримав санкції, які можуть стати глобальним ембарго на російську нафту

Трамп підтримав санкції, що можуть стати аналогом глобального ембарго на російську нафту....

Дуда несподівано розкритикував Україну і союзників за допомогу та транспорт

Дуда розкритикував Україну за відсутність поваги до Польщі, висловивши невдоволення через питання...