Субота , 10 Травень 2025
Політика

Умеров подякував Данії за надані F-16 і обговорив ситуацію на фронті

Умеров під час зустрічі з данською делегацією обговорив актуальну ситуацію на лінії бойового зіткнення.

Міністр оборони України Рустем Умеров під час зустрічі з данською делегацією обговорив актуальну ситуацію на лінії бойового зіткнення. Так само він порушив питання про спільне оборонне виробництво і навчання пілотів Збройних Сил України на F-16, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Телеграм-канал Міністерства оборони України.

Умеров заявляє, що україно-данські відносини в оборонній сфері “нарощуються”. До цього він включав підвищену роботу над “новим уніфікованим механізмом інвестування в українські компанії”.

Так само він додав, що в цій сфері питань пріоритет на прямих інвестиціях. Так само на спільних оборонних компаніях і локалізації виробничих процесів на території української держави.

Він так само подякував партнерам за надання літаків F-16 і проведення навчання пілотів української держави.

Умеров раніше говорив про пакет допомоги, який “задовольнить потреби ЗСУ“.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Трамп та Карні: головні теми переговорів, включаючи війну в Україні та наркокризу

6 травня в Вашингтоні відбулася перша зустріч президента США Дональда Трампа та...

Україна провела переговори щодо 30-денного перемир’я: деталі зустрічі з Віткоффом та Келогом

Україна провела серію онлайн-зустрічей з партнерами зі США, ЄС, Північної Європи та...

Зеленський подав законопроект про військового омбудсмана: що він передбачає

Президент України Володимир Зеленський подав новий законопроект до Верховної Ради 8 травня....

ЄС вирішив відкласти “помсту” Трампу через торгову війну до саміту НАТО

Європейський Союз вирішив відкласти введення санкцій проти президента США Дональда Трампа за...