Субота , 23 Серпень 2025
Дональд Трамп
Політика

США не беруть участі в атаках Ізраїлю на Іран: роз’яснення від посадовців

США не приєднуються до атаки Ізраїлю на Іран. За словами Трампа, розміщення додаткових сил у регіоні має оборонний характер, щоб уникнути ескалації.

США підтвердили, що не беруть участі в атаках Ізраїлю на Іран. За словами американських посадовців, розгортання додаткових сил у регіоні має лише оборонний характер, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на ВВС.

П’ятий день триває активне протистояння між Іраном і Ізраїлем, що супроводжується ракетними ударами та значними втратами, а також високим ризиком ескалації конфлікту.

Офіційні особи США підкреслюють, що Вашингтон не долучався до наступу Ізраїлю на Іран, навіть попри наказ президента Дональда Трампа скликати засідання Ради національної безпеки.

Рада безпеки США зібрана, але рішень щодо ударів не ухвалено

Попри загострення ситуації, США не брали участі в атаках Ізраїлю на Іран. Президент Трамп справді доручив скликати засідання Ради національної безпеки, проте це не означає, що Вашингтон долучився до військових дій.

Члени Ради нацбезпеки перебувають у режимі готовності

За словами посадовців, члени Ради національної безпеки перебувають у постійній готовності після того, як Ізраїль розпочав удари по Ірану. Однак жодного рішення про приєднання до операцій Ізраїлю ухвалено не було.

Пентагон: США зміцнюють оборону, а не здійснюють наступ

Міністр оборони США Піт Гегсет заявив, що розміщення додаткових сил у регіоні має на меті укріплення оборонних позицій США, а не участь у наступальних діях. Це рішення спрямоване на уникнення прямого втручання у війну та збереження стабільності на Близькому Сході.

Невизначеність щодо подальших кроків

Ситуація на Близькому Сході залишається напруженою. Спостерігачі відзначають, що дії Ізраїлю щодо Ірану можуть призвести до ескалації, яка втягне інші країни, в тому числі США, у збройний конфлікт.

Ізраїль активно проводить ракетні та авіаудари по іранських об’єктах, а Іран у відповідь обстрілює територію Ізраїлю балістичними ракетами і БПЛА.

Нагадаємо, що 15 червня президент Трамп заявив, що США можуть втрутитися в конфлікт між Ізраїлем та Іраном, після чого вирішив достроково покинути саміт “Великої сімки”.

Нагадаємо, Китай відновлює експорт рідкоземельних елементів до США.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Зеленський про гарантії безпеки для України: США готові, переговори йдуть щоденно

Зеленський заявив, що США готові стати частиною гарантій безпеки для України. Дізнайтесь,...

Рютте про гарантії безпеки: як США, Європа та Україна працюють разом

Рютте пояснив, що для гарантій безпеки України буде створено два рівні, щоб...

Міноборони України представило нові безпілотні системи для боротьби з дронами ЗС РФ

Міноборони України запускає нові безпілотники-перехоплювачі для боротьби з ворожими дронами. Виробництво масштабуватиметься...

Як вилучення 8 млрд грн з Києва загрожує демократії та децентралізації

Вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва стало частиною політичної боротьби, спрямованої...