Вівторок , 16 Червень 2026
Політика

“Скоро буду на новому “Рамштайні””: Резніков розповів про свої плани

Олексій Резніков, міністр оборони України скоро має поїхати на зустріч із бійцями Контактної групи Оборони України. Формат зустрічі був обраний “Рамштайн”. Наразі очікується коли чиновник підтвердить дату свого походу на зустріч українським бійцям.

Повідомляють “Вечірні Вісті”.

Міністр Оборони України заявив, що військово-промисловий комплекс, який надають партнерам України їх виробники, вже стоїть на рейках, та виробляє для Збройних Сил України необхідні їх амуніції та зброю. Резніков додав, що зараз найголовніше — стабільність цього виробництва, щоб військові України могли отримувати продукти ВПК упродовж усього року.

Також Резніков запевнив, що партнери дали йому гарант на ритмічність, що є наразі найголовнішим для солдат Збройних Сил України у конфлікті против Збройних Сил Російської Федерації.

Також чиновник підтримав ідею залишити російське посольство в Празі без світла, газу та води.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Зеленський підписав мовний закон: чи заборонять російську мову в Україні

Президент Володимир Зеленський підписав закон №4699-IX, після набрання чинності яким російська мова...

Україна могла отримати новітні ракети AGM-188A Rusty Dagger: що відомо, характеристики, дальність

Уламки ракети з американською навігаційною антеною можуть свідчити про застосування Україною AGM-188A...

Хто такий Роман Абрамович і навіщо він приїжджав до Зеленського: біографія, бізнес та зв’язки з Путіним

Російський мільярдер Роман Абрамович приїжджав до Києва, щоб особисто дізнатися позицію України...

Зеленський розповів про зустріч з Абрамовичем і послання для Путіна: про що говорили

Президент Володимир Зеленський розповів, що зустрічався з Романом Абрамовичем, який хотів передати...