Неділя , 23 Лютий 2025
Політика

Офіційна заява України: немає політичних конфліктів із Словаччиною

Україна підтвердила, що не має нічого проти Словаччини.

Віце-прем’єр-міністр з євроатлантичної інтеграції зробила заяву про те, що українська держава не має жодних проблем із новим урядом Словаччини. Глава уряду Словаччини раніше заявив, що не підтримуватиме військову допомогу Україні та санкції проти Росії, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на ZN.UA.

“Зі Словаччиною у нас ніколи не було не вирішених питань чи конфліктів. Зараз їх теж немає. У нас немає жодних претензій до нового державного уряду. Заяви, які зробив Роберт Фіцо, сприймаються спокійно і стримано”, – заявила Ольга Стефанишина.

Також вона додала, що з самого початку військового конфлікту проти Росії заявки України на вступ до Європейського Союзу активно подавалися і подаватимуться після.

Стефанишина вже говорила про зачинені двері зі Столтенбергом.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Зеленський про далекобійні удари: Росія має відчути ціну війни

Українські далекобійні удари по військових об’єктах у Росії значно знижують її здатність...

РФ намагається представити Китай своїм союзником у війні – звіт ISW

Росія прагне створити враження, що Китай поділяє її погляди на війну в...

Макрон закликав до створення потужного оборонного плану для Європи

Президент Франції Еммануель Макрон виступив із закликом ухвалити стратегічні рішення щодо зміцнення...

Кремль знову говорить про переговори: що стоїть за заявами Путіна?

Російський президент Володимир Путін вкотре заявив, що Москва начебто готова повернутися до...