Середа , 26 Серпень 2026
Політика

Кухар Путіна має намір стати президентом України: “хвора людина”, відповів Данилов.

Кухар Путіна має намір балотуватися у президенти України.

Кухар Путіна заявив про наміри балотуватися у президенти України. Олексій Данилов різко відреагував на цю заяву, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Відеозвернення творця “Вагнера”.

Олексій Данилов відреагував на “політичний камінг-аут” від Євгена Пригожина, який заснував “Вагнер”. Реакція секретаря РНБО виявилася вкрай різкою.

Данилов відразу ж сказав, що заява Пригожина дивна для людини, яка “має мати мозок”, натякаючи на своє ставлення до лідера “Вагнер”. Потім Секретар РНБО наголосив, що заява такого формату може виходити лише від хворої людини.

Окрім демонстрації свого ставлення до Пригожина, Данилов висловив упевненість у народі України. Він сказав, що ніхто не дозволить кухареві Володимиру Путіну обійняти посаду лідера української держави.

Для українського народу Пригожин не став натхненням, але став для “Газпрому”. Вони створюють власну армію, надихаючись “Вагнером”.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Нова мобілізація в Росії: військові тестують систему прийому новобранців

Російські військові проводять перевірки мобілізаційної системи на випадок нового масштабного призову. Остаточного...

Бої за Куп’янськ посилюються: головною проблемою стала логістика через Оскіл

Військовий оглядач Богдан Мирошников назвав становище на лівому березі Осколу критичним через...

Коли закінчиться війна в Україні, чи буде мобілізація в Росії і що планує Путін: прогноз ЦПД

Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко заявив, що Кремль розраховує продовжувати війну...

Чи буде мобілізація в Росії: що сказали Зеленський і депутати Держдуми

Російська влада вдруге за тиждень заперечує підготовку нової мобілізації, але Україна вказує...