Вівторок , 7 Липень 2026
Військовий шеврон
Події

У ТЦК Сум зробили заяву про смерть чоловіка після бійки з військовослужбовцями

Напередодні Нового року на території Сумського міського ТЦК стався інцидент між двома чоловіками, які не є працівниками установи.

Напередодні Нового року на території Сумського міського ТЦК стався інцидент між двома чоловіками, які не є працівниками установи, повідомляють «Вечірні Вісті» із посиланням на Сумський обласний ТЦК та СП.

Конфлікт закінчився нанесенням тілесних ушкоджень одному з учасників. Постраждалого оперативно доставили до лікарні машиною швидкої допомоги, викликаною черговим персоналом.

За даними поліції, факт бійки зафіксовано, про що повідомлено в офіційному Telegram-каналі обласного управління. Наразі проводиться слідство, у рамках якого працівники ТЦК активно сприяють правоохоронцям. Усі відеоматеріали з камер спостереження вже передано поліції для встановлення обставин події.

Нагадаємо, що кількома днями раніше в Сумах стався інший трагічний випадок: військовий наніс смертельні травми місцевому жителю. Поліція висунула йому підозру, ведеться розслідування. В Одесі викрили фейкових співробітників ТЦК.

На Закарпатті зловили на хабарях начальника районного ТЦК.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Що вибухало у Вишневому після удару РФ, причина детонації: Зеленський дав термінове доручення СБУ та розвідці

Президент Володимир Зеленський доручив СБУ та розвідці детально з’ясувати обставини вторинної детонації...

У Києві після нічної атаки повідомили про пошкодження ЖК «Славутич», Great і «Варшавський»: які наслідки

Київ після комбінованого удару: пошкоджені багатоповерхівки, триває пошук людей під завалами

Атака РФ на Київ 6 липня 2026: 11 загиблих, десятки поранених і руйнування у чотирьох районах, наслідки

У Києві триває ліквідація наслідків нічної атаки РФ. Найбільше постраждав Подільський район,...