Субота , 7 Червень 2025
Поліція затримує чоловіка
Події

Поліція затримала чоловіка, який напав на жінку-інспектора у центрі Києва

У центрі Києва затримали чоловіка, який напав на жінку-інспектора з паркування.

У центрі Києва затримали чоловіка, який напав на жінку-інспектора з паркування, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Facebook.

Інцидент стався 11 жовтня після того, як інспектор зауважила водія Toyota Highlander за неправильне паркування біля проїзду. Чоловік відмовився виконувати вимоги інспектора, почав їй перешкоджати та завдав кількох ударів.

На місце події було викликано поліцію. Правоохоронцям вдалося швидко встановити місцезнаходження зловмисника та затримати його. Затриманому 54 роки і проти нього вже порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 350 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання за погрози та насильство щодо посадової особи. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Начальник Шевченківського управління поліції Ігор Падюк підтвердив, що оперативні дії дали змогу швидко затримати порушника. Це не перший випадок нападу у Києві. Раніше, у червні, невідомі чоловіки напали на дружину військового, і їх також затримала поліція за кілька днів. У всіх школах Львова завтра буде поліція.

В Індії продовжуються протести, поліція застосувала сльозогінний газ.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Вибух на Заволзькому моторному заводі в РФ: сильна пожежа і постраждалий

У російській Нижегородській області на Заволзькому моторному заводі (ЗМЗ) стався вибух, який...

Нічна атака Росії по Чернігову: пошкодження будинків, школи і підприємства

В ніч на 3 червня Чернігів став об’єктом атаки російських військ, які...

Сєвєроморськ під прицілом: потужний вибух поруч з головною базою Північного флоту

У Сєвєроморську Мурманської області, де базується головна військово-морська база Північного флоту Росії,...

Фура впала з мосту на пасажирський потяг в Росії: що відомо

У Брянській області Росії в ніч на 1 червня сталося трагічне обрушення...