П’ятниця , 31 Жовтень 2025
Події

Кривава ніч у Донецьку: Росія обстрілює населені пункти

ЗС РФ атакують населені пункти Донецької області.

Збройні Сили Російської Федерації атакують населені пункти Донецької області. За останню добу поранено мешканця Торецька, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Телеграм-канал голови Донецької ОВА.

Глава Донецької обласної військової адміністрації поділився інформацією про обстріли з боку російських військових Донецької області.

“Російська Федерація продовжує вбивства цивільного населення. За 13 серпня поранили 1 мешканця. Він проживає на Донбасі, в Торецьку. Точну кількість жертв атак Росії встановити неможливо. Кожен злочинець отримає заслужене покарання”, – заявив голова Донецької обласної військової адміністрації.

Павло Кириленко також додав, що на даний момент немає можливості для повного підрахунку жертв у Маріуполі та Волновасі.

Нагадаємо, що під обстріл потрапила також Сумська область.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Ладижин на Вінниччині без тепла і води після обстрілу РФ: які наслідки масованої атаки

Ладижин на Вінниччині зазнав серйозних пошкоджень після нічного обстрілу. Без тепла і...

ДБР затримало ексглаву “Укренерго” Володимира Кудрицького: у чому причина

Державне бюро розслідувань затримало колишнього керівника “Укренерго” Володимира Кудрицького. Слідство підозрює його...

Смертельна аварія на Прикарпатті: нетверезий учитель за кермом позбавив життя двох осіб, є постраждалі

На Івано-Франківщині в селі Красна сталася смертельна ДТП за участі нетверезого водія....

Серед жертв – немовля: Росія ударом по Київщині вбила чотирьох людей

Внаслідок нічного обстрілу Київщини 22 жовтня загинули жінка, немовля і 12-річна дівчинка,...