П’ятниця , 13 Червень 2025
Німецькі поліцейські
Події

ІДІЛ взяло відповідальність за напад з ножем у Німеччині

24 серпня угруповання "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за напад з ножем у німецькому місті Золінген.

24 серпня угруповання “Ісламська держава” взяло на себе відповідальність за напад з ножем у німецькому місті Золінген. Вісім людей внаслідок цього нападу зазнали поранень, а троє загинули, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Reuters.

Поліція продовжує пошуки підозрюваного. Розслідування спричинило затримання підлітка 15 років. Слідство перевіряє його можливу причетність до цього інциденту. Прокуратура Дюссельдорфа розглядає те, що сталося, як ймовірний терористичний акт. Інших мотивів зараз не виявлено, а жертви були пов’язані між собою.

23 серпня невідома особа з ножем напала на учасників фестивалю на честь 650-річчя Золінгена. Для затримання злочинця були задіяні вертольоти. Зараз підтверджено загибель трьох людей, а також вісім постраждали. Америка поділилась досвідом боротьби з ІДІЛом.

Нагадаємо, у нападах у Дагестані брали участь сини голови одного з районів республіки.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Чоловік підпалив ТЦК у Харкові і втік через вікно: яке покарання йому загрожує

У Харкові 29-річний чоловік вчинив підпал у приміщенні ТЦК і втік через...

Замах у Дніпрі: прокурора поранили під час вибуху авто

У Дніпрі стався резонансний вибух, унаслідок якого постраждав співробітник прокуратури. Його автомобіль...

Вибух на Заволзькому моторному заводі в РФ: сильна пожежа і постраждалий

У російській Нижегородській області на Заволзькому моторному заводі (ЗМЗ) стався вибух, який...

Нічна атака Росії по Чернігову: пошкодження будинків, школи і підприємства

В ніч на 3 червня Чернігів став об’єктом атаки російських військ, які...