Понеділок , 6 Липень 2026
Події

Готуються фейкові “вибори” у Запорізькій області: що стоїть за цим

"Фейкові" вибори в Запорізькій області вже готуються.

“Фейкові” вибори в Запорізькій області вже готуються. Росіяни мають намір організувати псевдовибори на території, яку тимчасово окупували ЗС РФ, повідомляють “Вечірні Вісті“.

Мер Мелітополя заявив, що російська влада активно готується до штучних “виборів”, які можуть відбутися будь-якої миті. Вже з’являються особи, які відповідатимуть за проведення подій, з’являються псевдозаяви про “бажання” проведення виборів та інші підготовчі дії з боку російських чиновників.

Найімовірніше ці псевдовибори націлені на закріплення в Росії статусу Запорізької області як суб’єкта РФ. Щоб російська пропаганда могла назвати звільнення ЗСУ української території “анексією” їхніх “законних” територій.

Раніше у Запорізькій області проводилися обстріли з боку ЗС РФ.

Свежие новости

Погода

Related Articles

У Києві після нічної атаки повідомили про пошкодження ЖК «Славутич», Great і «Варшавський»: які наслідки

Київ після комбінованого удару: пошкоджені багатоповерхівки, триває пошук людей під завалами

Атака РФ на Київ 6 липня 2026: 11 загиблих, десятки поранених і руйнування у чотирьох районах, наслідки

У Києві триває ліквідація наслідків нічної атаки РФ. Найбільше постраждав Подільський район,...

ДТП з 12 загиблими на Миколаївщині: що відомо про водія Nissan і яке покарання йому загрожує

Правоохоронці повідомили про підозру водію Nissan Murano, який, за даними слідства, міг...