Вівторок , 18 Серпень 2026
Події

Економічна криза: Україні загрожують мільйонні збитки через блокування морського коридору

Блокування суднових переміщень загрожує мільйонним збиткам Україні.

Високопоставлені особи провели необґрунтоване блокування суднових переміщень морським коридором. Щодня простою вартує для української держави мільйони, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Українську зернову асоціацію.

“Асоціація виявляє стурбованість актуальною ситуацією щодо учасників зернового ринку. Через блокування коридору створеного Міністерством інфраструктури та військовими українська держава витрачає величезні суми грошей на відсутності торгових можливостей”, – заявила Українська зернова асоціація.

Також доповнюється, що необхідно негайне втручання в цю ситуацію, щоб розблокувати коридор. Тому що економічні збитки для України зазнають щодня.

Українське зерно також під атакою на залізницях.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Померла Гейден Панеттьєрі: причина смерті, вік, біографія і стосунки з Кличком, де донька

Зірка серіалів «Герої» та «Нешвілл» Гейден Панеттьєрі померла у віці 36 років....

Померла Дарія Альошкіна: причина смерті, вік і біографія мисткині

15 серпня у віці 44 років померла українська художниця, скульпторка та майстриня...

Польський автобус потрапив у смертельну ДТП в Угорщині: 12 загиблих, причина аварії, що сталось

На автомагістралі М3 в Угорщині сталася масштабна ДТП за участю автобуса з...

АрселорМіттал Кривий Ріг частково зупинив роботу після російської атаки: причина, що відомо, наслідки

АрселорМіттал Кривий Ріг у ніч на 16 серпня зазнав російського ракетного удару....