Субота , 7 Червень 2025
Події

Атака ЗС РФ у Дружелюбівці: дві людини загинули і одна поранена

ЗС РФ 15 жовтня завдали авіаудару по Дружелюбівці.

Збройні Сили Російської Федерації 15 жовтня завдали удару за допомогою авіаційної бомби керованого типу. Атака припала по будинку Дружелюбівки Харківської області, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Телеграм Харківської обласної військової адміністрації.

“Вночі приблизно о 2:30, Збройні Сили Російської Федерації завдали удару по селу Дружелюбівка. Постраждала приватна садиба, а також виникла пожежа, в якій загинуло двоє цивільних осіб. Чоловік віком 57 років і жінка віком 54 роки.”, – повідомляє голова Харківської обласної військової адміністрації.

Також повідомляється про те, що в результаті атаки ЗС РФ ще одна жінка постраждала. Вона отримала поранення осколкового типу, і зараз проходить лікування.

Атаку ЗС РФ зазнала також критична інфраструктура Херсона.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Замах у Дніпрі: прокурора поранили під час вибуху авто

У Дніпрі стався резонансний вибух, унаслідок якого постраждав співробітник прокуратури. Його автомобіль...

Вибух на Заволзькому моторному заводі в РФ: сильна пожежа і постраждалий

У російській Нижегородській області на Заволзькому моторному заводі (ЗМЗ) стався вибух, який...

Нічна атака Росії по Чернігову: пошкодження будинків, школи і підприємства

В ніч на 3 червня Чернігів став об’єктом атаки російських військ, які...

Сєвєроморськ під прицілом: потужний вибух поруч з головною базою Північного флоту

У Сєвєроморську Мурманської області, де базується головна військово-морська база Північного флоту Росії,...